Ακόμη ένας ποδοσφαιριστής εντάχτηκε στο ρόστερ του Βελουχίου, που δυναμώνει και άλλο. Παίχτης της Καρπενησιώτικης ομάδας είναι ο 30χρονος Γιώργος Φαρμάκης (Κατάγεται από την Άρτα), ο οποίος αγωνίζεται ως αμυντικό χαφ και ως στόπερ. Ο παίχτης άνηκε στον Α.Ε. Χαλανδρίου (Α΄ ΕΠΣ Αθηνών/2ος Όμιλος).
Ο ποδοσφαιριστής είχε συνάντηση με τους διοικούντες του συλλόγου αλλά και με τον νέο Πρόεδρο Δήμο Αθανασίου και έδωσαν τα χέρια.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)