Μια ευχάριστη έκπληξη περίμενε τους ποδοσφαιριστές του Πλατανιά το πρωί της Τρίτης(23-7).Αντί για προπόνηση το πρόγραμμα περιελάμβανε..paintball, καθώς ο Μαρίνος Ουζουνίδης ήθελε να «ξεσκάσουν» για λίγο οι ποδοσφαιριστές από την βαριά προετοιμασία. Ξεχώρισαν με τις ικανότητες τους ο Άγγελος Ζουμπουλάκης, ο Γιώργος (Ε) Γιακουμάκης, ο Χρήστος Ιντζίδης, ο Ραφαήλ Σούκιας και ο γυμναστής τερματοφυλάκων Γιώργος Μουντάκης.
![](http://2.bp.blogspot.com/-k5CWpe66uFo/UbxNreukU1I/AAAAAAABN-w/ISvonOZS6Ew/s1600/kardampikis2.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)