Την Κυριακή 4 Αυγούστου η Αγωνιστική Λέσχη Αυτοκινήτου Καρπενησίου θα διοργανώσει στο αθλητικό κέντρο της πόλης αγώνα δεξιοτεχνίας. Θα αρχίσει τις 10:30. Όσοι επιθυμούν να λάβουν μέρος μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή έως την Τετάρτη 31 Ιουλίου. Για περισσότερες πληροφορίες και δήλωση συμμετοχής στα τηλ. 22370-22180 (Γραμματεία αγώνα) και 6973826322(Στάθης Φέγγος). Οι αγωνιζόμενοι πρέπει να είναι 1 ώρα πριν στον χώρο της πίστας. Η τιμή εισόδου για τους θεατές ανέρχεται στα 2 ευρώ.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)