Στο Καρπενήσι βρίσκεται από την Πέμπτη 25 Ιουλίου ο πρόεδρος της Ε.Ο.Κ.(Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης) Γιώργος Βασιλακόπουλος. Στην πρωτεύουσα της Ευρυτανίας προετοιμάζεται το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα από χτες Τετάρτη (24-7). Μαζί με τον κ. Βασιλακόπουλο ήρθε και ο Γενικός Γραμματέας της ομοσπονδίας Παναγιώτης Τσαγκρώνης. Ο κ. Βασιλακόπουλος διαμένει στο Hotel Spa Montana, όπου έχει καταλύσει η αποστολή. Ο 73χρονος παράγοντας θέλησε να δει από κοντά την πορεία της προετοιμασίας και θα παραμείνει για άλλες 2 ημέρες.
Φωτογραφία: www.starsports.gr
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)