Στο Καρπενήσι θα μεταβεί και φέτος ο Αστέρας Τρίπολης για να κάνει την προετοιμασία του, όπως ανακοινώθηκε την Τρίτη 4/6. Για ακόμα μία χρονιά (Έρχονται από το 2005 και ύστερα με εξαίρεση μόλις ένα καλοκαίρι) οι Αρκάδες θα «χτίσουν» εκεί την ομάδα της ερχόμενης σαιζόν που στις 1 Αυγούστου αρχίζει τις υποχρεώσεις της στο Γιουρόπα Λιγκ. Σάκης Τσιώλης και διοίκηση συμφώνησαν από κοινού για τον τόπο προετοιμασίας. Οι ημερομηνίες θα ανακοινωθούν προσεχώς.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)