Άλλαξαν ώρα οι αυριανοί (7-6) αγώνες μπάσκετ του τουρνουά του Δήμου Καρπενησίου. Το παιχνίδι Φάλαρα-Ρακόμελο θα αρχίσει στις 5 και ο αγώνας Sporting-Μεγάλο Χωριό στις 7. Οι αγώνες ήταν για την 5η αγωνιστική του 3ου ομίλου και με αυτές ολοκληρώνεται η Α΄ Φάση της διοργάνωσης. Η αιτία της αλλαγής είναι ο πρώτος τελικός μπάσκετ της Α1΄ ανδρών μεταξύ Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού, που αρχίζει στις 8.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)