Για πρώτο παιχνίδι play off ανόδου στην Γ΄ Εθνική ορίστηκε διαιτητική Ευρυτανική τριάδα. Ο Τριαντάφυλλος Τίκας θα είναι πρώτος διαιτητής με επόπτες τον Δημήτρη Τίκα και τον Λάμπρο Κολοκώτσιο στον αγώνα Πύρασος Νέας Αγχιάλου (Πρωταθλητής ΕΠΣ Θεσσαλίας)-Μαχητής Τερψιθέας (Πρωταθλητής Λάρισας), που θα διεξαχθεί την Κυριακή 26-5 και θα αρχίσει στις 5 στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής του 6ου Ομίλου. Παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο Χρήστος Δαγκλής από την Μακεδονία.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)