Με επιστολή που απέστειλε στο “Evrytania Sport” η ομάδα πόλο του Νηρέα Λαμίας ευχαριστεί την σελίδα μας για το αφιέρωμα της ομάδας και το ρεπορτάζ του προημιτελικού αγώνα κυπέλλου στο Καρπενήσι με τον Πανιώνιο.
Εμείς με την σειρά μας θα θέλαμε να συγχαρούμε τον Νηρέα για την πρόκριση στο Final 4 και να του ευχηθούμε καλή επιτυχία στις επόμενες αθλητικές του δραστηριότητες στο κύπελλο και στο πρωτάθλημα της Α2 Ανδρών.
Αναλυτικά η επιστολή του Νηρέα:
Γ. Σ « ΝΗΡΕΑΣ » ΛΑΜΙΑΣ
ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ : 1998 ΛΑΜΙΑ 15 Απριλίου 2013
Δ\ΝΣΗ :ΕΡ.ΣΤΑΥΡΟΥ 1 (ΚΟΛΥΜΒ/ΡΙΟ)
Τ.Κ: 35100 ΛΑΜΙΑ
ΤΗΛ – FAX : 22310-52502
Ε-ΜΑΙL :lamia1998nireas@yahoo.gr
ΠΡΟΣ: evrytania sport
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε μέσα από την καρδιά μας για το αναλυτικότατο αφιέρωμα που φιλοξενήσατε στο site σας για την μεγάλη επιτυχία της ομάδας μας στο final 4 του κυπέλλου Ελλάδας.
Ευχαριστούμε ολόψυχα και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια στο έργο σας και πάντα επιτυχίες.
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.
Με τιμή
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Μπετχαβάς Χρήστος