Με δελτίο τύπου το Δ.Σ. του Ε.Ο.Σ. Καρπενησίου ενημερώνει πως την Κυριακή 7/4/2013, τελευταία ημέρα της χιονοδρομικής περιόδου στις 9:00 π.μ, θα διοργανώσει στο χιονοδρομικό κέντρο στο Βελούχι τοπικό αγώνα Γιγαντιαίας Τεχνικής Κατάβασης. Καλεί όλους τους αθλητές, τα μέλη και τους παλαίμαχους αθλητές να συμμετάσχουν στην εκδήλωση.
Τετάρτη 3 Απριλίου 2013
Αγώνα γιγαντιαίας κατάβασης διοργανώνει την Κυριακή(7-4) ο ΕΟΣ Καρπενησίου
Με δελτίο τύπου το Δ.Σ. του Ε.Ο.Σ. Καρπενησίου ενημερώνει πως την Κυριακή 7/4/2013, τελευταία ημέρα της χιονοδρομικής περιόδου στις 9:00 π.μ, θα διοργανώσει στο χιονοδρομικό κέντρο στο Βελούχι τοπικό αγώνα Γιγαντιαίας Τεχνικής Κατάβασης. Καλεί όλους τους αθλητές, τα μέλη και τους παλαίμαχους αθλητές να συμμετάσχουν στην εκδήλωση.