Το Σαββατοκύριακο 13 και 14 Απριλίου θα αρχίσει όπως όλα δείχνουν το πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας. Θα συμμετάσχουν 4 ομάδες (Κεράσοβο, Ραπτόπουλο, ΑΕΚ, Κρίκελλο). Οι δυο πρώτες έχουν έδρα στην Δυτική Ευρυτανία και οι άλλες δυο στο Καρπενήσι. Αυτό σημαίνει ότι θα διεξάγονται δυο παιχνίδια κάθε Σαββατοκύριακο. Η οριστική ημερομηνία έναρξης, καθώς και το πρόγραμμα θα ανακοινωθούν εντός των ημερών. Εφόσον το πρωτάθλημα ξεκινήσει στις 13/14 Απριλίου θα ολοκληρωθεί μετά το πέρας 6 αγωνιστικών και συγκεκριμένα στις 26 Μαΐου.
![](http://2.bp.blogspot.com/-50vmx3AD33w/UM87Ko83pjI/AAAAAAAAySs/DiDcoofA2M0/s1600/foukas2.gif)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-8gMB5zwdK_o/TTiLHAMJS-I/AAAAAAAAAI8/uyDV84INyJc/s1600/xrysikos-diafhm.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-lU2PK3aftMY/TrxPF8c5hkI/AAAAAAAAF4E/gB3TklBFnzE/s1600/antigonitel1.jpg)