Ο άλλοτε αμυντικός χαφ του Απεραντιακού Παύλος Κεφαλίδης κατέκτησε το κύπελλο Κιλκίς. Ο ιστορικός Κιλκισιακός, στον οποίο αγωνίζεται ο 23χρονος ποδοσφαιριστής επικράτησε στον τελικό κυπέλλου με 2-0 στην παράταση του Π.Α.Ο. Κρηστώνης, πανηγυρίζοντας το τρόπαιο. Η ομάδα του Κεφαλίδη, που συμμετείχε ως βασικός έως το 68΄ στον τελικό αγωνίζεται στον 2ο Όμιλο της Δ΄ Εθνικής και εξασφάλισε στον φινάλε την συμμετοχή της στην νέα Γ΄ Εθνική.
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-OFVS1gbE0AM/TXFn14HDcsI/AAAAAAAAAfs/O6lOCwbh0HI/s1600/ntais1.jpg)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)