Δυο τέρματα πέτυχε ο Δημήτρης Κουρλός. Ο Ευρυτάνας ποδοσφαιριστής του Ανδρούτσου Γραβιάς είχε κέφια. Στον ημιτελικό κυπέλλου απέναντι στην ομάδα νέων του Φωκικού (Νίκη 5-0 για την ομάδα του Κώστα Λίβα) ο Κουρλός «χτύπησε» στο 39΄ και στο 55΄, πετυχαίνοντας το 0-1 (Με ωραίο σουτ στην αριστερή γωνία μέσα στην περιοχή) και το 0-4 (Με διαγώνιο κοντινό πλασέ από αριστερά) αντίστοιχα. Ο 25χρονος είχε σκοράρει και παλαιότερα σε κύπελλο Φωκίδας ως παίχτης του Αστέρας Ιτέας.
Φωτογραφία: www.scouter.gr
![](https://lh3.googleusercontent.com/-DjwvnfJI8J8/TXu7fvKlPNI/AAAAAAAAAiU/EZVs4__P_bk/s1600/cinematel.gif)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-HPd06kOGhks/TVr9UAvAhwI/AAAAAAAAAUM/RnqqBcGoBWo/s1600/tsigaridanew.jpg)