Το Σάββατο το πρωί θα παρθεί η απόφαση εάν θα διεξαχθεί η 14η αγωνιστική της Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας. Ο χιονιάς έκανε την εμφάνιση του ξανά στην Ευρυτανία σήμερα Παρασκευή 25/1 και είναι πολύ πιθανό να αναβληθεί για 2η συνεχόμενη φορά η συγκεκριμένη αγωνιστική στο τοπικό πρωτάθλημα. Ο ορισμός διαιτησίας είναι ο ίδιος με την προηγούμενη Παρασκευή και μπορείτε να τον δείτε στο ακόλουθο σύνδεσμο. Μοναδική αλλαγή θα υπάρξει όπου ορίστηκε ο Ηλίας Γαλάνης, ο οποίος πλέον υπηρετεί την στρατιωτική του θητεία. Το "Evrytania Sport" θα σας ενημερώσει αμέσως για το τι μέλλει γενέσθαι με την 14η αγωνιστική.
Φωτογραφία Αρχείου
![](https://lh3.googleusercontent.com/-Ym4wL96rD2Y/TXDkLPhS6iI/AAAAAAAAAfg/adVPfW6XOuE/s1600/Bourtsasn1.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-tjy2w3t5d4w/TVPidIPR2AI/AAAAAAAAAQQ/jDc_nhN8e-k/s1600/camelotnew1.jpg)