Futsal League (2020-2021)

Futsal League

 

1η αγωνιστική

Καρπενήσι Futsal-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού 9-1

Αδέσποτος Αθηνών-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου 1-0

Εθνικός Παλλήνης-Λάρισα Futsal 10-1

Τράχωνες Αλίμου-Α.Ε. Ψυχικού 9-7

Σάμος Futsal-Πήγασος Αγίας Παρασκευής 3-6

Ρεπό: Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

 

2η αγωνιστική

Α.Ε. Ψυχικού-Σάμος Futsal 13-2

Λάρισα Futsal-Τράχωνες Αλίμου (Αναβλήθηκε)

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Εθνικός Παλλήνης 0-4

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Αδέσποτος Αθηνών 3-6

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Καρπενήσι Futsal 5-1

Ρεπό: Πήγασος Αγίας Παρασκευής

 

3η αγωνιστική(8-11)

Αδέσποτος Αθηνών-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Εθνικός Παλλήνης-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

Τράχωνες Αλίμου-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

Σάμος Futsal-Λάρισα Futsal

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Α.Ε. Ψυχικού

Ρεπό: Καρπενήσι Futsal

 

4η αγωνιστική(15-11)

Λάρισα Futsal-Πήγασος Αγίας Παρασκευής

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Σάμος Futsal

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Τράχωνες Αλίμου

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Εθνικός Παλλήνης

Καρπενήσι Futsal-Αδέσποτος Αθηνών

Ρεπό: Α.Ε. Ψυχικού

 

5η αγωνιστική(22-11)

Εθνικός Παλλήνης-Καρπενήσι Futsal

Τράχωνες Αλίμου-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Σάμος Futsal-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

Α.Ε. Ψυχικού-Λάρισα Futsal

Ρεπό: Αδέσποτος Αθηνών

 

6η αγωνιστική(29-11)

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Α.Ε. Ψυχικού

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Πήγασος Αγίας Παρασκευής

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Σάμος Futsal

Καρπενήσι Futsal-Τράχωνες Αλίμου

Αδέσποτος Αθηνών-Εθνικός Παλλήνης

Ρεπό: Λάρισα Futsal

 

7η αγωνιστική(6-12)

Τράχωνες Αλίμου-Αδέσποτος Αθηνών

Σάμος Futsal-Καρπενήσι Futsal

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Α.Ε. Ψυχικού-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

Λάρισα Futsal-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

Ρεπό: Εθνικός Παλλήνης

 

8η αγωνιστική(13-12)

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Λάρισα Futsal

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Α.Ε. Ψυχικού

Καρπενήσι Futsal-Πήγασος Αγίας Παρασκευής

Αδέσποτος Αθηνών-Σάμος Futsal

Εθνικός Παλλήνης-Τράχωνες Αλίμου

Ρεπό: Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

 

9η αγωνιστική(20-12)

Σάμος Futsal-Εθνικός Παλλήνης

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Αδέσποτος Αθηνών

Α.Ε. Ψυχικού-Καρπενήσι Futsal

Λάρισα Futsal-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

Ρεπό: Τράχωνες Αλίμου

 

10η αγωνιστική(10-1)

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων-Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

Καρπενήσι Futsal-Λάρισα Futsal

Αδέσποτος Αθηνών-Α.Ε. Ψυχικού

Εθνικός Παλλήνης-Πήγασος Αγίας Παρασκευής

Τράχωνες Αλίμου-Σάμος Futsal

Ρεπό: Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

 

11η αγωνιστική(17-1)

Πήγασος Αγίας Παρασκευής-Τράχωνες Αλίμου

Α.Ε. Ψυχικού-Εθνικός Παλλήνης

Λάρισα Futsal-Αδέσποτος Αθηνών

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου-Καρπενήσι Futsal

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού-Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

Ρεπό: Σάμος Futsal

 

Η βαθμολογία

Ομάδα

Βαθμοί

Ν-Ι-Η

Τέρματα

Αγώνες

Εθνικός Παλλήνης

6

2-0-0

14-1

2

Αδέσποτος Αθηνών

6

2-0-0

7-3

2

Αναγέννηση Θρακομακεδόνων

3

1-0-0

5-1

1

Α.Ε. Ψυχικού

3

1-0-1

20-11

2

Πήγασος Αγίας Παρασκευής

3

1-0-0

6-3

1

Καρπενήσι Futsal

3

1-0-1

10-6

2

Τράχωνες Αλίμου

3

1-0-0

9-7

1

Α.Ε. Καλαμακίου Αλίμου

0

0-0-2

0-5

2

Λάρισα Futsal

0

0-0-1

1-10

1

Διογένης Ολυμπιακού Χωριού

0

0-0-2

4-15

2

Σάμος Futsal

0

0-0-2

5-19

2