Παιδικό-Εφηβικό(ΕΣΚΑΣΕ)

 

Παιδικό Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΣΕ (Δ΄ Όμιλος)

 

1η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη 54-61

Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) 77-36

ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας 49-44

Γ.Σ. Άτλας-Πρωτέας Λαμίας 60-70

 

2η αγωνιστική

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-‘Έσπερος Λαμίας 56-61

Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς 46-65

Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Αναβλήθηκε)

Γ.Σ. Άτλας-ΑΣΕ Μπούκαλη 52-74

 

3η αγωνιστική

Γ.Σ. Ιτέας-Έσπερος Λαμίας 73-63

Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας 70-53

ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Άτλας 42-56

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-ΑΣΕ Μπούκαλη 37-74

 

4η αγωνιστική

Πρωτέας Λαμίας-‘Έσπερος Λαμίας 61-68

Γ.Σ. Άτλας-Απόλλων Λιβαδειάς 67-80

ΓΑΣ Άμφισσας-ΑΣΕ Μπούκαλη 49-60

Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) 67-22

 

5η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας 74-69

Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Αναβλήθηκε)

ΑΣΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας 52-48

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Πρωτέας Λαμίας 58-65

 

6η αγωνιστική

ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας 54-66

Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΣΕ Μπούκαλη 45-40

Γ.Σ. Άτλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) 73-51

Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας 43-72

 

7η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς 55-63

ΑΣΕ Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας 58-44

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-ΓΑΣ Άμφισσας (Αναβλήθηκε)

Γ.Σ. Ιτέας-Γ.Σ. Άτλας 20-0 α.α.

 

8η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας 87-55

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Απόλλων Λιβαδειάς 54-53

Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας 70-57

Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας 69-65

 

9η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) 63-53

Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Αναβλήθηκε)

ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας 40-52

ΑΣΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Άτλας 70-54

 

10η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας ΔΑΚ Λαμίας 11-12-2022 14:00

Πρωτέας Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς ΔΑΚ Λαμίας 10-12-2022 12:00

Γ.Σ. Άτλας-ΓΑΣ Άμφισσας Κλειστό Καρπενησίου 10-12-2022 13:00

ΑΣΕ Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) ΔΑΚ Λαμίας 10-12-2022 14:00

 

11η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας

Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Λιβαδειάς

ΑΣΕ Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας ΔΑΚ Λαμίας

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Γ.Σ. Ιτέας Κλειστό Καμπεράκης Άμφισσας

 

12η αγωνιστική

Γ.Σ. Άτλας-Έσπερος Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου

ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς Κλειστό Καμπεράκης Άμφισσας

Γ.Σ. Ιτέας-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Ιτέας

Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) ΔΑΚ Λαμίας

 

13η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας ΔΑΚ Λαμίας

ΑΣΕ Μπούκαλη-Απόλλων Λιβαδειάς ΔΑΚ Λαμίας

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Καμπεράκης Άμφισσας

Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Ιτέας

 

14η αγωνιστική

Απόλλων Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας Κλειστό Λιβαδειάς

Πρωτέας Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας

ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) Κλειστό  Καμπεράκης Άμφισσας

Γ.Σ. Άτλας-Γ.Σ. Ιτέας Κλειστό Καρπενησίου

 

Η βαθμολογία

Ομάδα

Βαθμοί

Ν-Η

Πόντοι

Διαφορά Πόντων

Αγώνες

ΑΣΕ Μπούκαλη

17

8-1

576-438

+138

9

Έσπερος Λαμίας

14

5-4

559-577

-18

9

Απόλλων Λιβαδειάς

13

6-1

453-351

+102

7

Γ.Σ. Ιτέας

13

5-3

440-351

+89

8

Πρωτέας Λαμίας

12

4-4

457-491

-34

8

Γ.Σ. Άτλας

9

2-7

496-550

-54

9

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)

9

1-7

367-533

-166

8

ΓΑΣ Άμφισσας

7

1-5

291-348

-57

6

*Ο Άτλας έχει έναν μηδενισμό και -1 βαθμό.

 

 

Εφηβικό Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΣΕ (Ε΄ Όμιλος)

 

1η αγωνιστική

Αναγέννηση Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη 60-59

ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας 59-78

Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας 59-51

 

2η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας 80-45

Γ.Σ. Άτλας-ΓΑΣ Άμφισσας 63-54

ΑΣΕ Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας 59-44

 

3η αγωνιστική

Γ.Σ. Άτλας-Αναγέννηση Λαμίας 67-68

ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας 60-59

ΑΣΕ Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας 55-54

 

4η αγωνιστική

Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας 50-71

ΓΑΣ Άμφισσας-ΑΣΕ Μπούκαλη 62-75

Γ.Σ. Άτλας-‘Έσπερος Λαμίας 51-81

 

5η αγωνιστική

Αναγέννηση Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας 71-56

ΑΣΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Άτλας 74-61

Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας 85-47

 

6η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας 63-49

Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας 75-55

Γ.Σ. Άτλας-Πρωτέας Λαμίας 79-54

 

7η αγωνιστική

Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας 72-71

ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Άτλας 20-0 α.α.

Πρωτέας Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη 50-58

 

8η αγωνιστική

Αναγέννηση Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας 85-81

Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας 78-60

Έσπερος Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη 60-55

 

9η αγωνιστική

Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 4-12-2022 14:00

ΑΣΕ Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας ΔΑΚ Λαμίας 3-12-2022 14:00

Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 4-12-2022 12:00

 

10η αγωνιστική

ΓΑΣ Άμφισσας-Αναγέννηση Λαμίας Κλειστό Καμπεράκης Άμφισσας 17-12-2022 17:00

Γ.Σ. Άτλας-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Καρπενησίου 17-12-2022 16:00

Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 18-12-2022 20:00

 

Η βαθμολογία

Ομάδα

Βαθμοί

Ν-Η

Πόντοι

Διαφορά Πόντων

Αγώνες

Έσπερος Λαμίας

14

6-2

584-439

+145

8

ΑΣΕ Μπούκαλη

14

6-2

498-440

+58

8

Αναγέννηση Λαμίας

14

6-2

521-527

-6

8

Πρωτέας Λαμίας

10

2-6

441-523

-82

8

ΓΑΣ Άμφισσας

10

2-6

426-499

-73

8

Γ.Σ. Άτλας

8

2-6

453-495

-42

8

*Ο Άτλας έχει έναν μηδενισμό και -1 βαθμό