Παιδικό-Εφηβικό(ΕΣΚΑΣΕ)

 Παιδικό Πρωτάθλημα (ΣΤ΄ Όμιλος)

1η αγωνιστική

Π.Α.Κ.-Γ.Σ. Άτλας 38-100

Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας 43-81

Πρωτέας Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη 28-92

 

2η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-Π.Α.Κ. 94-64

ΑΣΕ Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας 59-56

Γ.Σ. Άτλας-Πρωτέας Λαμίας 107-31

 

3η αγωνιστική

Π.Α.Κ.-ΑΣΕ Μπούκαλη 53-84

Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας 83-64

Γ.Σ. Άτλας-Έσπερος Λαμίας 68-67

 

4η αγωνιστική

Πρωτέας Λαμίας-Π.Α.Κ. 67-60

Αναγέννηση Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας 54-77

ΑΣΕ Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας 69-54

 

5η αγωνιστική

Π.Α.Κ.-Αναγέννηση Λαμίας 62-79

Γ.Σ. Άτλας-ΑΣΕ Μπούκαλη 51-55

Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας 87-45

 

6η αγωνιστική

Γ.Σ. Άτλας-Π.Α.Κ. Κλειστό Καρπενησίου 14-11-2020 15:00

Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας 14-11-2020 14:00

ΑΣΕ Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας 14-11-2020 16:00

 

7η αγωνιστική

Π.Α.Κ.-Έσπερος Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου 28-11-2020 15:00

Αναγέννηση Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας 28-11-2020 17:00

Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 28-11-2020 15:00

 

8η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας 12-12-2020 15:30

Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 12-12-2020 13:30

Πρωτέας Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 13-12-2020 12:00

 

9η αγωνιστική

Π.Α.Κ.-Πρωτέας Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου

Γ.Σ. Άτλας-Αναγέννηση Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου

Έσπερος Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας

 

10η αγωνιστική

Αναγέννηση Λαμίας-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας

ΑΣΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας

Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας

 

 Η βαθμολογία

Ομάδα

Βαθμοί

Ν-Η

Πόντοι

Διαφορά Πόντων

Αγώνες

ΑΣΕ Μπούκαλη

10

5-0

359-242

+117

5

Γ.Σ. Άτλας

9

4-1

403-245

+158

5

Έσπερος Λαμίας

8

3-2

383-289

+94

5

Αναγέννηση Λαμίας

7

2-3

315-343

-28

5

Πρωτέας Λαμίας

6

1-4

235-429

-194

5

Π.Α.Κ.

5

0-5

277-424

-147

5

 

Εφηβικό Πρωτάθλημα (ΣΤ΄ Όμιλος)

1η αγωνιστική

Γ.Σ. Άτλας-Π.Α.Κ. 123-62

Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας 84-52

Ρεπό: ΑΣΕ Μπούκαλη

 

2η αγωνιστική

Π.Α.Κ.-ΑΣΕ Μπούκαλη 41-73

Αναγέννηση Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας 49-72

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

3η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας 70-55

Γ.Σ. Άτλας-Έσπερος Λαμίας (Αναβλήθηκε)

Ρεπό: Π.Α.Κ.

 

4η αγωνιστική

Έσπερος Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη 49-42

Αναγέννηση Λαμίας-Π.Α.Κ. 66-61

Ρεπό: Γ.Σ. Άτλας

 

 5η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Άτλας 50-58

Π.Α.Κ.-Έσπερος Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου 7-11-2020 12:00

Ρεπό: Αναγέννηση Λαμίας

 

6η αγωνιστική

Π.Α.Κ.-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Καρπενησίου 21-11-2020 17:00

Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 21-11-2020 14:00

Ρεπό: ΑΣΕ Μπούκαλη

 

7η αγωνιστική

Γ.Σ. Άτλας-Αναγέννηση Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 5-12-2020 14:00

ΑΣΕ Μπούκαλη-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας 6-12-2020 14:00

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

8η αγωνιστική

Αναγέννηση Λαμίας-ΑΣΕ Μπούκαλη ΔΑΚ Λαμίας 19-12-2020 16:00

Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Άτλας ΔΑΚ Λαμίας 19-12-2020 14:00

Ρεπό: Π.Α.Κ.

 

9η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας ΔΑΚ Λαμίας 9-1-2020 15:00

Π.Α.Κ.-Αναγέννηση Λαμίας Κλειστό Καρπενησίου 9-1-2020 15:00

Ρεπό: Γ.Σ. Άτλας

 

10η αγωνιστική

Γ.Σ. Άτλας-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Καρπενησίου

Έσπερος Λαμίας-Π.Α.Κ. ΔΑΚ Λαμίας

Ρεπό: Αναγέννηση Λαμίας

 

Η βαθμολογία

Ομάδα

Βαθμοί

Ν-Η

Πόντοι

Διαφορά Πόντων

Αγώνες

Γ.Σ. Άτλας

6

3-0

253-161

+92

3

ΑΣΕ Μπούκαλη

6

2-2

235-203

+32

4

Αναγέννηση Λαμίας

5

1-3

222-297

-65

4

Έσπερος Λαμίας

4

2-0

133-94

+39

2

Π.Α.Κ.

3

0-3

164-262

-98

3