Β΄ ΕΣΚΑΣΕ(2021-22)

Β΄ ΕΣΚΑΣΕ (Β΄ Όμιλος)

 

1η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Φάλαρα 52-40

Μεδεών-Κένταυρος Λιβαδειάς 59-78

Προοδευτική Λάρυμνας-Σύλλας Αιδηψού 79-52

Γ.Σ. Άτλας-Μώλος 46-48

 

2η αγωνιστική

Κένταυρος Λιβαδειάς-ΑΣΕ Μπούκαλη 65-49

Σύλλας Αιδηψού-Μεδεών 59-49

Μώλος-Προοδευτική Λάρυμνας 58-64

Γ.Σ. Άτλας-Φάλαρα 48-35

 

3η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Σύλλας Αιδηψού 63-37

Μεδεών-Μώλος 54-45

Προοδευτική Λάρυμνας-Γ.Σ. Άτλας 76-53

Φάλαρα-Κένταυρος Λιβαδειάς 38-50

 

4η αγωνιστική

Μώλος-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Μώλου 12-12-2021

Γ.Σ. Άτλας-Μεδεών 69-79

Προοδευτική Λάρυμνας-Φάλαρα 69-45

Σύλλας Αιδηψού-Κένταυρος Λιβαδειάς 54-65

 

5η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Γ.Σ. Άτλας 71-41

Μεδεών-Προοδευτική Λάρυμνας 73-76

Φάλαρα-Σύλλας Αιδηψού 59-69

Κένταυρος Λιβαδειάς-Μώλος 72-50

 

6η αγωνιστική

Προοδευτική Λάρυμνας-ΑΣΕ Μπούκαλη Κλειστό Μαρτίνου 5-12-2021 18:00

Μεδεών-Φάλαρα Κλειστό Διστόμου 4-12-2021 15:00

Γ.Σ. Άτλας-Κένταυρος Λιβαδειάς Κλειστό Καρπενησίου 4-12-2021 16:00

Μώλος-Σύλλας Αιδηψού Κλειστό Μώλου 5-12-2021 13:00

 

7η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Μεδεών ΔΑΚ Λαμίας 18-12-2021 16:00

Φάλαρα-Μώλος ΔΑΚ Λαμίας 18-12-2021 14:00

Κένταυρος Λιβαδειάς-Προοδευτική Λάρυμνας Κλειστό Λιβαδειάς 18-12-2021 19:30

Σύλλας Αιδηψού-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Λουτρών Αιδηψού 18-12-2021 13:00

 

8η αγωνιστική

Φάλαρα-ΑΣΕ Μπούκαλη

Κένταυρος Λιβαδειάς-Μεδεών

Σύλλας Αιδηψού-Προοδευτική Λάρμυνας

Μώλος-Γ.Σ. Άτλας

 

9η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς

Μεδεών-Σύλλας Αιδηψού

Προοδευτική Λάρυμνας-Μώλος

Φάλαρα-Γ.Σ. Άτλας

 

10η αγωνιστική

Σύλλας Αιδηψού-ΑΣΕ Μπούκαλη

Μώλος-Μεδεών

Γ.Σ. Άτλας-Προοδευτική Λάρυμνας

Κένταυρος Λιβαδειάς-Φάλαρα

 

11η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Μώλος

Μεδεών-Γ.Σ. Άτλας

Φάλαρα-Προοδευτική Λάρυμνας

Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας Αιδηψού

 

12η αγωνιστική

Γ.Σ. Άτλας-ΑΣΕ Μπούκαλη

Προοδευτική Λάρυμνας-Μεδεών

Σύλλας Αιδηψού-Φάλαρα

Μώλος-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

13η αγωνιστική

ΑΣΕ Μπούκαλη-Προοδευτική Λάρυμνας

Φάλαρα-Μέδεων

Κένταυρος Λιβαδειάς-Γ.Σ. Άτλας

Σύλλας Αιδηψού-Μώλος

 

14η αγωνιστική

Μεδεών-ΑΣΕ Μπούκαλη

Μώλος-Φάλαρα

Προοδευτική Λάρυμνας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Γ.Σ. Άτλας-Σύλλας Αιδηψού

 

Η βαθμολογία

Ομάδα

Βαθμοί

Ν-Η

Πόντοι

Διαφορά Πόντων

Αγώνες

Προοδευτική Λάρυμνας

10

5-0

364-281

+83

5

Κένταυρος Λιβαδειάς

10

5-0

330-250

+80

5

ΑΣΕ Μπούκαλη

7

3-1

235-183

+52

4

Μεδεών

7

2-3

314-327

-13

5

Σύλλας Αιδηψού

7

2-3

271-315

-44

5

Γ.Σ. Άτλας

6

1-4

257-309

-52

5

Μώλος

5

1-3

201-236

-35

4

Φάλαρα

5

0-5

217-288

-71

5